Kvalitní dostupná péče

Ceník

Věřím, že kvalitní péče by neměla být luxusem, ale samozřejmostí. Nabízím individuální terapii i cenově výhodné balíčky navržené tak, aby vám přinesly přesně to, co potřebujete.

Terapie

Základní

při zrušení do 24 hodin před terapií ZDARMA, zrušení méně než 24 hodin předem, je klient/ka vázána zaplatit 60% z ceny, pokud terapie není zrušena je klient/ka vázána zaplatit 100% ceny terapie 

Čas zahrnuje celkový čas, včetně prostoru pro příchod a převlečení.
Pracuji pouze na přímou platbu, platba kartou možná není.
V soukromé ambulanci nemám smluvní vztahy se zdravotními pojišťovnami.

Balíčky

Balíčky jsou vám přizpůsobovány na míru, kontaktujte mne pro více informací.

V případě nevyužití celého balíčku, po domluvě možný částečný přesun do dalšího období.

 

Dárkový poukaz

V životě jsou okamžiky, kdy chceme vyjádřit svou lásku, vděčnost a podporu někomu, na kom nám záleží. Někdy slova nestačí a hledáme způsob, jak ukázat, kolik nám na našich blízkých záleží. S mými vouchery můžete ukázat, jak je pro vás důležitá péče o obdarovanou/ého.

Pro více informací mne kontaktujte níže.

Dárkový poukaz

Kontakt

Speciální nabídka

Ráda bych vám přiblížila důležitý aspekt mých služeb, kterým je terapie u vás doma. Tuto možnost nabízím čerstvým maminkám v období šestinedělí.

SPOKOJENÁ MÁMA, SPOKOJENÉ DÍTĚ

Čerstvě po porodu, máte plné ruce práce s novorozeným miminkem, věřím, že bez spokojené mámy nemůže být spokojené mimi. Proto jsem do svých služeb zařadila i tuto variantu. Vy se staráte o miminko, já o vás.

KOMPLEXNÍ SLUŽBA

Terapie je časově flexibilní, s respektem k vám i vašemu dítěti. Součástí terapie je péče o maminku, nácvik každodenních aktivit, ale také ukázky handlingu s miminkem pro vás i pro vašeho partnera a další vychytávky, které budou aktuálně třeba použít.

Kontakt

+420 724 170 757